Zobacz także
Teatr
Historia
Repertuar
Teatralne Nagrody Muzyczne
Koncerty Noworoczne
Aktualności
Mistrzowie
Bilety
Kontakt

Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepiry

tel: 22 243 54 84

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij

Dzień Teatru Publicznego 2020

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego wspólnie na Dzień Teatru Publicznego 2020.

W tym roku Dzień Teatru Publicznego obchodziliśmy inaczej – nie spotkaliśmy się osobiście w murach naszego Teatru, ale udało nam się wspólnie świętować ten dzień on-line.

Razem z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego na tę okazję przygotowaliśmy specjalną odsłonę spektaklu muzycznego „Jak się kochamy w domu?”, którego premiera odbyła się 14 lutego 2020 r.

„Jak się kochamy w domu?” to trzy historie o nas. O potrzebie i pragnieniu bliskości, o nieuniknionym poczuciu samotności. Dwóch biegunach, które się przyciągają i odpychają. To ponadczasowa, wielowymiarowa historia o budowaniu i rozpadzie relacji między ludźmi. To historia o miłości.

Więcej o spektaklu: tutaj

Przez cztery dni, począwszy od 18 maja, na profilu Teatru udostępnialiśmy niepublikowany wcześniej materiał, przygotowany, aby wspólnie uczcić tegoroczny Dzień Teatru Publicznego.

Bez widowni, ale razem.

Program Dnia Teatru Publicznego 2020 emitowany na profilu FB Teatru:

18 maja, godz. 19.00 
Z ukrycia ale na widoku – co robią aktorzy gdy nikt ich nie widzi? – fragment próby  

19 maja, godz. 19.00
„Oczarowanie rozczarowanie” – czyli jak się kochamy, ale w odwrotnej kolejności! – druga scena spektaklu, odegrana przez aktorów poprzez aplikację Zoom (materiał dostępny przez 24 godziny, od momentu publikacji)

20 maja, godz. 19.00
Inne rozmowy z aktorami – Lidia Sadowa i Marcin Kwaśny zamiast na scenie, to na widowni!? – reportaż

21 maja, godz. 19.00
Miłosny krok do przeszłości! – fragment z pierwszej sceny spektaklu (materiał dostępny przez 24 godziny, od momentu publikacji)

Zapraszamy i do zobaczenia na www.facebook.com/MTeatr

 

PARTNER WDARZENIA: