Informacja o pracy kasy Mazowieckiego Teatru Muzycznego

Szanowni Państwo,

od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania kasa Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury przechodzi w tryb pracy zdalnej. Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem 795 127 921 oraz e-mail kasa@mteatr.pl od poniedziałku do piatku w godzinach 10:00-16:00. O dalszych krokach będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

 

Informacja nt. zwrotu biletów:

W przypadku biletów zakupionych on-line zwrot nastąpi automatycznie na konto, z którego została zrealizowana płatność za zakupione bilety, w terminie do 10 dni roboczych. W sprawie zwrotów prosimy kontaktować się bezpośrednio z obsługą serwisów bilety24 i eBilet.

W przypadku zakupienia biletów w punkcie stacjonarnym (Kasie Teatru) można je wymienić na bilety przeznaczone na ten sam spektakl wystawiony przez Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w późniejszym terminie. Zamiany  będzie można dokonać osobiście w kasie okazując zakupiony/e bilet/y.

Zwrotu biletów można dokonywać tylko w Kasie Teatru (ul. Jagiellońska 26) za okazaniem biletu na wydarzenie po 31 marca 2020 roku.

W przypadku biletów opłaconych przelewem, zwrot nastąpi na konto, jeśli bilety nie zostały odebrane osobiście w Kasie Teatru. Jeśli zakupione bilety zostały odebrane osobiście w Kasie, wówczas zwrot należności jest możliwy tylko w Kasie Teatru.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na adres e – mail: kasa@mteatr.pl


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: 22 2435484

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij