Odwołanie wydarzeń teatralnych i kinowych

Drodzy Widzowie, Szanowni Państwo!

W związku z decyzją Rządu, z przykrością odwołujemy wszystkie listopadowe wydarzenia teatralne i kinowe. Od dnia dzisiejszego do 20 grudnia br. zwieszamy działalność artystyczną z udziałem publiczności. Mamy nadzieję na artystyczny kontakt z Państwem w przestrzeni on-line.

Poniżej przedstawiamy informacje na temat zwrotów biletów na odwołane wydarzenia:

 • należności za bilety zakupione poprzez naszą internetową platformę zakupu biletów online za pośrednictwem systemu płatności Tpay, zostaną zwrócone na rachunek bankowy, z którego została dokonana płatność za bilety, bez konieczności jakiegokolwiek kontaktu z nami. Prosimy o cierpliwość, zwroty będą dokonywane sukcesywnie już od 9 listopada 2020 r, maksymalnie w ciągu 15 dni roboczych.
   
 • należności za bilety zakupione w kasie Teatru opłacone gotówką lub kartą płatniczą będą zwracane stacjonarnie w kasie naszego Teatru. Pomimo odwołania wydarzeń dla publiczności Kasa Teatru pozostaje cały czas czynna, choć ograniczyliśmy, z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, czas jej funkcjonowania.  Kasa Teatru będzie czynna od wtorku do czwartku, w godzinach 10:00 – 18:00. 
   
 • w celu zachowania obowiązujących wymogów bezpieczeństwa prosimy w miarę możliwości o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 22 246 54 84, 22 343 03 10, 795 127 921 bądź drogą elektroniczną na adres mailowy: kasa@mteatr.pl. Prosimy o zabranie ze sobą zakupionego wcześniej biletu i dokumentu sprzedaży (paragon fiskalny, potwierdzenie zapłaty, faktura VAT) w formie, w jakiej dokonano zapłaty.
   
 • pracownicy Kasy Teatru będą także do Państwa dyspozycji pod numerem 600 812 563 oraz pod adresem e-mail: kasa@mteatr.pl, od poniedziałku do piątku,
  w godzinach 9:00 – 17.00.

   
 • istnieje również możliwość dokonania zwrotu w drodze elektronicznej, dla tych Widzów, którzy zakupili bilety stacjonarnie. Szczegóły takiej operacji dostępne będą telefonicznie lub mailowo po kontakcie z pracownikiem kasy Teatru.

WAŻNE

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość wymiany zakupionych biletów na równoważne kwotowo vouchery teatralne, które będzie można wymienić na bilety, na wybrany spektakl teatralny, w ramach dostępności wolnych miejsc do końca sezonu artystycznego 2020/2021, do czego serdecznie Państwa zachęcamy.


O wszelkich zmianach, dotyczących wznowienia repertuaru i możliwości zakupu biletów, będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych.

 


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: 22 2435484

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij