Ogłaszamy przesłuchania do prapremiery Teatru!

Ogłaszamy przesłuchania do prapremiery Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury pt.: "Żółta Dama - legenda muzyczna"

Szukamy kandydatek i kandydatów do spektaklu muzycznego „Żółta Dama - legenda muzyczna z muzyką Mikołaja Hertela i librettem Grażyny Orlińskiej, o najlepszych predyspozycjach wokalnych, aktorskich i tanecznych: wokalistów musicalowych (rola żeńska i rola męska), aktorów (rola męska wyłącznie mówiona) i dzieci (dziewczynka, rola wyłącznie mówiona).

Wszelkie wymagania dot. charakterystyki postaci scenicznych, a także materiału, który należy przygotować na Przesłuchanie, zawarte są w Regulaminie Przesłuchań.

Przesłuchania są jednoetapowe i odbędą się 12 października 2021 r. o godz. 9:00 w siedzibie Mazowieckiego Teatru Muzycznego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.

Zapraszamy do składania aplikacji, które powinny zawierać: CV ze zdjęciem; program zaplanowany na przesłuchanie wraz ze skanem nut dla akompaniatora (dot. wokalistów musicalowych); przynajmniej jedno dowolne nagranie wideo wykonywanego przez siebie utworu nie dłuższe niż pięć minut (również amatorskie), najlepiej opublikowane w serwisie internetowym, tj. YouTube (dot. wokalistów musicalowych); dowolne nagranie utworu mówionego (dot. aktorów i dzieci).

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 7 października 2021 r. do godz. 12:00 na adres: biuro@mteatr.pl, z dopiskiem w temacie: „PRZESŁUCHANIA – ŻÓŁTA DAMA". Kandydatki i kandydaci wybrani do udziału w przesłuchaniach spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną o tym poinformowani w poniedziałek, 11 października, do godz. 10:00.

Regulamin przesłuchań wraz z klauzulą informacyjną i wymogami reżimu Covidowego, w tym terminy koniecznej dostępności artystek i artystów w związku z próbami i spektaklami, a także fragment libretta spektaklu (dot. aktorów i dzieci) znajdują się poniżej.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia! 

 

DO POBRANIA:

Komunikat o ogłoszeniu przesłuchań Żółta Dama 
Regulamin przesłuchań Żółta Dama 
Żółta Dama - fragment libretta 
Klauzula informacyjna i wymogi reżimu COVIDOWEGO


Autor zdjęcia na sliderze: Matthias Wagner/Unsplash


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij