THRILL ME w Poznaniu na "CZAS NA TEATR"

We wrześniu zapraszamy do Poznania na "Thrill me. Historia Leopolda i Loeba"!

„Pierwsza edycja poznańskiego przeglądu teatrów muzycznych – CZAS NA TEATR – to święto dla pasjonatów musicali i spektakli muzycznych, a także okazja dla nowych widzów z różnych zakątków Polski, by podczas kilkudniowej wizyty w naszym mieście zobaczyć dzieła, które rozkochają ich w tej formie sztuki od pierwszego wejrzenia. To jest nasz czas... CZAS NA TEATR!” – jak informują o wydarzeniu organizatorzy, Teatr Muzyczny w Poznaniu.

Wśród spektakli nie mogło zabraknąć naszego musicalu „Thrill me. Historia Leopolda i Loeba”. 

Widzimy się w Poznaniu  11 września o godz. 17:00Aula Artis, ul. Kutrzeby 10
Więcej informacji  TUTAJ!
KUP BILET TUTAJ!

***

Jest rok 1924, w Chicago powstaje plan na zbrodnię doskonałą, motywowaną przeświadczeniem o byciu nadczłowiekiem. Jego autorami są Nathan Leopold i Richard Loeb – pochodzący z dobrych domów studenci, nazwani później przez historię "The Thrill Killers". Ich historia, wielokrotnie podejmowana przez popkulturę, stanowiąca inspirację dla filmu „Sznur” Alfreda Hitchcocka czy „Funny Games” Michaela Hanekego, doczekała się polskiej, teatralnej inscenizacji. Polska premiera sztuki autorstwa Stephena Dolginoffa odbyła się 16 października 2020 roku.

„Thrill me” to mrożący krew w żyłach musical przedstawiający historię tego legendarnego duetu, który w latach 20. popełnił jedną z najgłośniejszych zbrodni XX wieku. To studium wieloznacznej, toksycznej relacji dwojga młodych ludzi, którzy natchnieni filozofią Nietzschego, pragną udowodnić swoją wyższość nad prawem, społeczeństwem i przede wszystkim drugim człowiekiem. To historia chłopców z sąsiedztwa, spragnionych sensacji i szukających wartości swojego życia w zbrodni. Ale przede wszystkim to uniwersalna opowieść o potrzebie bliskości, która ulega chorej manipulacji i niebezpiecznej idei.
 

Spektakl dla widzów dorosłych, od 18 roku życia. 
Więcej o spektaklu TUTAJ 

Recenzje:

Kierunek Musical - Psychika mordercy w musicalu Thrill me
Teatr dla wszystkich Nie-Miłość
Teatr pismo - Kochać, jak to łatwo powiedzieć
Z pierwszego rzędu - Hold me, thrill me, kiss me, kill ...
One Vision - Strefa Musicalu - Thrill me

Czas trwania spektaklu: 90 minut (bez przerwy)
Spektaklu powstał dzięki Wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19