Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: 22 243 54 84

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij

WALENTYNKOWY WIECZÓR OPERETKOWY

Zapraszamy na wyjątkowy, walentynkowy WIECZÓR OPERETKOWY!!

W specjalnie przygotowanym programie pojawią się nowe fragmenty operetek i nie zabraknie najpiękniejszych  utworów o miłości. 

***

„Wieczór operetkowy” ze specjalnym udziałem Pierwszej Damy Polskiej Sceny Muzycznej, Grażyny Brodzińskiej!

To propozycja dla wszystkich wielbicieli operetki, jak i dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z tym gatunkiem muzycznym.

Wystąpią znakomici artyści, którzy zaśpiewają fragmenty najbardziej znanych operetek polskich i europejskich. W programie koncertu uwielbiane utwory, takie jak „Annen-Polka” Johanna Straussa, duet „Usta milczą, dusza śpiewa” z operetki Franza Lehara „Wesoła Wdówka” czy „Ofiaruj mi swoją samotność” z „Błękitnego zamku” Romana Czubatego. Na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury wykonają je Małgorzata Długosz, Anna Lasota, Jakub Milewski i Jakub Oczkowski.


Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Mieczysława Smydy.

Koncert poprowadzą Grażyna Brodzińska i Andrzej Wątorski.
Scenariusz: Andrzej Wątorski.


Bilety KUP TUTAJ

Bilet normalny - 80 zł 
Bilet ulgowy - 60 zł

Miejsca dla osób niepełnosprawnych dostępne są tylko w sprzedaży stacjonarnej, w kasie Teatru. 

Bilety na nasze spektakle są dostępne dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Obowiązujący limit dostępnych miejsc na widowni to 30%, ale osoby zaszczepione nie są do tych limitów wliczane. W przypadku zakupu biletu dla osoby zaszczepionej wymagane jest okazanie certyfikatu szczepienia przeciwko COVID-19 przed wejściem do foyer teatru. W przeciwnym razie widz nie zostanie wpuszczony na widownię, a bilet nie będzie podlegał zwrotowi. Osoby posiadające certyfikat zachęcamy do kupowania biletów dla osób zaszczepionych.


Galeria zdjęć