Rusza XV edycja Teatralnych Nagród Muzycznych !!!

Z ogromą radością informujemy, że rusza jubileuszowa, XV edycja Teatralnych Nagród Muzycznych!!


Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury to jedyny ogólnopolski konkurs, którego celem jest uhonorowanie artystów i twórców związanych ze środowiskiem teatralno-muzycznym. Organizowany jest od czternastu lat przez Mazowiecki Teatr Muzyczny.
Na werdykt, każdego roku z uwagą i niecierpliwością, oczekuje środowisko twórców i miłośników teatru muzycznego w Polsce. Zamierzeniem organizatora konkursu jest prezentowanie twórczości polskich teatrów muzycznych oraz polskich teatrów posiadających w repertuarze wydarzenia muzyczne oraz honorowanie najlepszych spośród zgłoszonych za wyróżniające osiągnięcia.

Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury przyznaje Kapituła, którą powołuje Dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego. W konkursie może wziąć udział każdy spektakl muzyczny, artysta, wykonawca i inny twórca zgłoszony przez dyrektora jednego z polskich teatrów muzycznych oraz polskich teatrów, posiadających w repertuarze wydarzenia muzyczne, działających na terenie Polski. Mazowiecki Teatr Muzyczny, jako organizator Konkursu, rokrocznie przyjmuje ponad 150 zgłoszeń.

Każdego roku Kapituła przyznaje nagrody w kilkunastu kategoriach, statuetkami - autorstwa Andrzeja Pągowskiego, z wizerunkiem patrona Teatru - Jana Kiepury, wyróżniając m.in. najlepszych śpiewaków operowych i wokalistów musicalowych, tancerzy, choreografów, scenografów, dyrygentów, a także twórców plakatów teatralnych i reżyserów.

Zaczynamy!
Wszystkie informacje tutaj:
Regulamin konkursu - XV TNM 2021
Kategorie - XV TNM 2021
Harmonogram - XV TNM 2021
Formularz zgłoszenia - XV TNM 2021
Formularz zgłoszenia - XV TNM 2021 - do pobrania
Formularz zgłoszenia - XV TNM - przykładowy
Rodo - english version

Koordynator projektu:
Angelika Gumińska 
+48 669 286 691
angelika.guminska@mteatr.pl

tnm@mteatr.pl