Rusza XVII edycja Teatralnych Nagród Muzycznych !!!

Z ogromną radością informujemy, że rusza XVII edycja Teatralnych Nagród Muzycznych!!

Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury to jedyny ogólnopolski konkurs, który honoruje artystów i twórców związanych ze środowiskiem teatralno-muzycznym. Organizowany jest od szesnastu lat przez Mazowiecki Teatr Muzyczny. Na werdykt, każdego roku z uwagą i niecierpliwością, oczekuje środowisko twórców i miłośników teatru muzycznego w Polsce. A otrzymanie statuetki Jana Kiepury to dla laureatów prestiżowe, najwyższe polskie wyróżnienie.  

W konkursie może wziąć udział każdy spektakl muzyczny, artysta, wykonawca i inny twórca zgłoszony przez dyrektora jednego z polskich teatrów muzycznych oraz polskich teatrów, posiadających w repertuarze wydarzenia muzyczne, działających na terenie Polski. Mazowiecki Teatr Muzyczny, jako organizator Konkursu, rokrocznie przyjmuje ponad 150 zgłoszeń.

Każdego roku Kapituła przyznaje nagrody w kilkunastu kategoriach, statuetkami - autorstwa Andrzeja Pągowskiego - z wizerunkiem patrona Teatru - Jana Kiepury, wyróżniając m.in. najlepszych śpiewaków operowych i wokalistów musicalowych, tancerzy, choreografów, scenografów, dyrygentów, a także twórców plakatów teatralnych i reżyserów.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2023 r.

Zaczynamy!! 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj:
Regulamin konkursu - XVII TNM 2023 (aktualizacja)
Kategorie - XVII TNM 2023
Harmonogram - XVII TNM 2023 (aktualizacja)
Formularz zgłoszenia - XVII TNM 2023
Formularz zgłoszenia - XVII TNM 2023 - do pobrania
Formularz zgłoszenia - XVII TNM 2023 - przykładowy 


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij