Zamknięcie Instytucji dla Odwiedzających - odwołane spektakle

Warszawa, 27 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r., komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 21 marca 2020, jak również Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 24 marca  2020 r.  uprzejmie informuję, że w związku ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Widzów, Artystów, Współpracowników i Zespołu Mazowieckiego Teatru Muzycznego wydłużamy okres zamknięcia instytucji dla odwiedzających oraz odwołujemy wszystkie imprezy artystyczne i kulturalne (teatralne i kinowe) zaplanowane w naszym repertuarze od 12 marca 2020 r. do odwołania tj.:

 • seanse filmowe w Kinie Praha;
 • spektakle „Jak się kochamy w domu?” zaplanowane na 13 i 14 marca oraz 16, 17 i 18 kwietnia;
 • spektakle „Awantura w mollDurze” zaplanowane na 16 marca oraz 10 i 11 maja;
 • spotkania podróżników zaplanowane na 19 marca i 21 maja;
 • spektakle „Zakochani w Operetce” zaplanowane na 21 i 22 marca oraz 24 i 25 kwietnia;
 • spektakle „Piosenka to forma magiczna…” zaplanowane na 26 i 27 marca;
 • koncert muzyki filmowej zaplanowany na 29 marca;
 • spektakle „Księżniczka czardasza” zaplanowane na 2 i 3 kwietnia;
 • spektakle „Koń by też pisał wiersze, gdyby mu dać sto złotych” – zaplanowane
 • na 21 i 22 kwietnia oraz 22 i 24 maja;
 • spektakle „Wesoła Wdówka” zaplanowane na 8 i 9 maja;
 • koncert „Dzień Matki wśród Gwiazd” zaplanowany na 26 maja.

 

Jednocześnie informuję, iż w zależności od terminu zniesienia ograniczeń ustawowych lub narzuconych przez Organizatora i właściwych Ministrów, dopuszcza się Zarządzeniem Dyrektora, przywrócenie do repertuaru części odwołanych spektakli następujących po dacie zniesienia ograniczenia, o czym będziemy informować Państwa na bieżąco.

Pracownicy teatru są zdalnie do Państwa dyspozycji pod podanymi na stronie internetowej numerami telefonicznymi i adresami e-mail. W tym czasie przygotowujemy się do powrotu na scenę i ponownego przyjęcia Państwa w naszej instytucji. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www. i śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie staramy się w tym trudnym dla nas czasie być razem z Państwem, dzielić się ciekawostkami z życia naszego teatru oraz przenieść pozytywne emocje muzycznymi zagadkami z nagrodami oraz video-pozdrowieniami od naszych artystów.

Zachęcamy Państwa do wymiany biletów zakupionych wcześniej na odwołane wydarzenia, na bilety na spektakle, wydarzenia i koncerty zaplanowane w przyszłości lub na nasz „voucher teatralny”, który wykorzystać będziecie Państwo mogli aż do końca sezonu artystycznego 2020/2021.

Z pracownikami kasy można kontaktować się drogą elektroniczną wysyłając e – mail na adres kasa@mteatr.pl lub telefonicznie pod numerem (22) 243 54 84 w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00-16:00. 

Choć nie mamy wpływu na zaistniałą sytuację, przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności. Mamy świadomość,  że tylko konsekwentnie przestrzegając zasad i zaleceń wszyscy mamy realny wpływ na zminimalizowanie tego czasu i skuteczne przezwyciężenie epidemii.

Głęboko wierzymy, że po tym czasie znów będziemy mogli spotkać się z Państwem twarzą w twarz w naszym teatrze, gdzie nie tylko będziemy mogli zaserwować Państwu aromatyczną kawę czy herbatę, ale przede wszystkim ofiarować mnóstwo niezapomnianych emocji i przeżyć artystycznych, czego my wszyscy – Zespół i Artyści Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury nie możemy się już doczekać.

Komunikat z dnia 27 marca 2020 r. wraz z informacją nt. zwrotu biletów (PDF)

 

Zobacz także: Komunikat z dnia 11 marca 2020 r. w związku z odwołanymi spektaklami. 


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: 22 2435484

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij