Zasady zwrotu i wymiany biletów na odwołane spektakle

Drodzy Widzowie,

w związku z trwającą epidemią i zamknięciem w związku z tym kasy naszego teatru, publikujemy informacje o zwrocie biletów zakupionych na wszystkie wydarzenia, które odwołaliśmy w okresie od dnia 11 marca 2020 r. do 1 czerwca 2020 r. . Mając na względzie szczególną troskę o Państwa zdrowie oraz chcąc zachować wszystkie wymogi bezpieczeństwa proponujemy dwie formy, z których każda nie wymaga bezpośredniego i fizycznego kontaktu z pracownikami teatru.

Zasady zwrotu i wymiany biletów na odwołane spektakle

Od dnia 1 lipca 2020 r. bilety na wydarzenia odwołane w związku z epidemią  COVID-19 zakupione       
w kasie Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury można zwrócić lub wymienić na voucher teatralny*, wypełniając formularz zwrotu biletów. Formularz dotyczy jedynie biletów kupionych w stacjonarnej kasie teatru. Należność za bilety zakupione i opłacone drogą elektroniczną zostanie zwrócona bezpośrednio przez platformę biletową w której dokonano zakupu.

WAŻNE

* Za każdy z wymienianych biletów widz otrzyma jeden równoważny kwotowo voucher teatralny, który zachowa ważność w sezonie artystycznym 2020/2021.

Uwaga! Wybierając voucher teatralny otrzymają Państwo dodatkowo jako specjalny bonus 50% zniżkę na zakup jednego dodatkowego biletu na spektakl organizowany przez Mazowiecki Teatr Muzyczny w sezonie artystycznym 2020/2021 oraz kupon uprawniający do zakupu kawy / herbaty w Kiepura Cafe za 1 zł.

By otrzymać zwrot lub dokonać wymiany na voucher należy kolejno:

1) Pobrać formularz zwrotu biletów ze strony www.mteatr.pl .

2) Uzupełnić formularz o następujące informacje: dane osobiste, tytuł i godzina spektaklu, na który zakupiono bilet/bilety, wskazać posiadane poświadczenie zakupu biletów oraz ich ilość, a także zaznaczyć wybraną formę zwrotu lub wymiany biletów na voucher teatralny:

  • w przypadku wybrania zwrotu środków na konto konieczne jest podanie numeru konta
  • w przypadku wybrania zamiany biletów na voucher konieczne jest podanie adresu do wysyłki

3) Przesłać czytelny skan biletu/biletów wraz z wypełnionym formularzem zwrotu biletów na adres kasa@mteatr.plW razie posiadania paragonu lub faktury prosimy również o załączenie jego skanu
o wysyłanej wiadomości. Prawidłowo zeskanowany formularz zwrotu biletów zawiera dwie strony w tym pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych.

4) Teatr po dokonaniu pozytywnej weryfikacji przesłanych dokumentów zgodnie z Państwa wyborem dokona zwrotu środków przelewem na wskazane w formularzu konto lub wyśle voucher wraz ze specjalnymi kuponami rabatowymi listem poleconym.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym kasa@mteatr.pl  lub telefonicznie
600-812-563 , 608-024-094.

Zwrotu lub wymiany biletów na odwołane wydarzenia można dokonać do 30 grudnia 2020 roku.  Jednocześnie informujemy, że zwrot i wymiana biletów nie jest możliwa w przypadku braku biletu lub przesłania jego skanu w formie uniemożliwiającej odczytanie zawartych na nim informacji.

W chwili wznowienia działalności kasy teatru przy ul. Jagiellońskiej 26 możliwe będzie dokonanie zwrotu w formule stacjonarnej.


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: 22 2435484

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij