Discovery & movie

Wyjątkowy koncert otwierający działalność Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Kinie Praha!
 
Zapraszamy na wyjątkowy koncert pt. “Discovery & Movie”, który będzie ciekawym połączeniem filmu oraz muzyki granej na żywo. Widzów zabierzemy w tętniącą różnymi nastrojami opowieść o tajemnicach, jakie kryje w swoich głębinach Morze Czerwone. Koncert stanie się muzyczną podróżą, podczas której poznamy burzliwe historie zatopionych okrętów i marynarzy. W 1869 roku otwarto Kanał Sueski, który co prawda skrócił podróż morską między Europą i Azją, był jednak przeprawą pełną niebezpieczeństw.

To o nich opowiada projekt “Discovery & Movie”, w którym bierze udział Krystyna Czubówna, znana lektorka i dziennikarka. Jej niepowtrzalny, aksamitny głos przybliży widzom pełne niebezpieczeństw, ale niezwykle ciekawe losy wilków morskich i ich statków.

Kompozytorem i aranżerem muzyki prezentowanej podczas wydarzenia jest Paweł Steczek – muzyk, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, a także założyciel zespołów Button Hackers oraz Medulla. Utwory, które zostaną zaprezentowane podczas koncertu, powstały specjalnie do serialu Discovery Channel pt. "Flota Duchów". 

Widzów koncertu uwiodą na pewno bogate i oryginalne instrumentarium, wyjątkowi muzycy,  a także projekcje z dna Morza Czerwonego. 
 
Wystąpią: 
Paweł Steczek - kompozytor, fortepian, akordeon, syntezatory, programowanie
Krystyna Czubówna - lektor
Piotr Steczek - skrzypce, orientalne instrumenty dęte
Paweł Stankiewicz - gitary
Kosma Kalamarz - bas
Łukasz Kurek - perkusja


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij