Zobacz także
Teatr
Projekty
Zespół
Repertuar
Bilety
Aktualności
Kontakt

Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepiry

tel: 22 243 54 84

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij

Inwestycje

DOTACAJA CELOWA Z 4 LIPCA 2019 R. NA ZAKUP SAMOCHODU OSOBOWEGO NA POTRZEBY MAZOWIECKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO IM. JANA KIEPURY

Informujemy, że dzięki dotacji celowej z budżetu  Województwa Mazowieckiego w wysokości 110.000 zł zakupiony został samochód osobowy Seat Leon na potrzeby działalności statutowej Teatru. Pojazd będzie służył do transportu artystów, pracowników teatru i obsługi wydarzeń artystycznych na terenie Mazowsza i poza nim.  Dzięki inwestycji Teatr będzie mógł rozwijać swoją działalność .

 

 

DOTACJA Z 13 GRUDNIA 2018 R. NA ZAKUP I INSTALACJĘ SERWERA RACK’OWEGO.

Informujemy, że dzięki dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 139 644,36 złzakupiony i zainstalowany został serwer rack’owy. Dzięki zakupionemu serwerowi Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury zwiększył bezpieczeństwo przetwarzanych i archiwizowanych danych, jednocześnie poprawiając stabilność systemu.

 

DOTACJA Z 13 MARCA 2018 R. NA ZAKUP FORTEPIANU CYFROWEGO WRAZ Z WYPOSAŻENIEM

Informujemy, że dzięki dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 20.000 zł zakupiony został fortepian cyfrowy YAMAHA CLP-655GP. Dodatkowo instrument wyposażony jest w futerał ochronny i siedzisko dwuosobowe. Dzięki zakupionemu instrumentowi organizacja wydarzeń kulturalnych będzie niezależna od potrzeby wynajęcia instrumentu oraz strojenia od zewnętrznych usługodawców.

 

DOTACJA Z 14 SIERPNIA 2017 R. NA ZAKUP SAMOCHODU OSOBOWEGO TYPU BUS

Informujemy, że dzięki dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 130.000 złzakupiony został samochód typu bus, marki Peugeot Boxer. Pojazd będzie służył do przewozu osób (pracowników teatru, współrealizatorów, artystów i wykonawców) oraz scenografii, rekwizytów i przedmiotów niezbędnych do realizacji wydarzeń. Dzięki inwestycji Teatr będzie mógł realizować działania kulturalne na terenie Mazowsza.