Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury ze SCENĄ KOCJANA

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury rozpoczyna długofalową współpracę ze SCENĄ KOCJANA. Już od lutego tego roku, w nowej dla Teatru sali, która mieści się na Bemowie (ul. Kocjana 3) będzie można oglądać koncerty oraz przedstawienia muzyczne dla dzieci, przygotowywane przez MTM.

„Mazowiecki Teatr Muzyczny to bardzo dynamicznie rozwijająca się instytucja. Nasze koncerty, przedstawienia muzyczne i inne propozycje repertuarowe zdobyły już sympatię publiczności. Mamy także ambitne plany dotyczące następnych projektów muzycznych. Dlatego cieszę się z nawiązania długofalowej współpracy ze Sceną KOCJANA. To ciekawa przestrzeń, która daje możliwość realizacji najbliższych planów Teatru. Planujemy prezentować tutaj przede wszystkim ciekawe i zróżnicowane tematycznie koncerty, ale także przedstawienia muzyczne dla dzieci. A na dobry początek, publiczności z Bemowa i okolicy, proponujemy koncert walentynkowy MUSICAL MELODIES, w którym musicalowe hity zaprezentują prawdziwe gwiazdy gatunku: Edyta Krzemień oraz Damian Aleksander. W marcu natomiast zapraszamy na wyjątkowy koncert z muzyką operetkową pt. BRUNETKI, BLONDYNKI… . Wierzę, śe SCENA KOCJANA już wkrótce stanie się dobrze rozpoznawalnym miejscem, w którym będzie można posłuchać dobrej muzyki w najlepszym wykonaniu” – mówi Iwona Wujastyk, dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

SCENA KOCJANA to sala widowiskowa z widownią przeznaczoną dla niemal 200 osób. Obszerne foyer może być z powodzeniem aranżowane jako przestrzeń wystawowa.


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij