Żywioły Mazowsza. Koncert z cyklu Piosenka jest dobra na wszystko

Zapraszamy na kolejne wydarzenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w ramach Jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego – „Żywioły Mazowsza. Koncert z cyklu: Piosenka jest dobra na wszystko”.

To koncert złożony ze znanych i uwielbianych utworów, które w mistrzowski i niepowtarzalny sposób opisują otaczającą nas rzeczywistość. W tę muzyczną podróż zabiorą nas wybitni wokaliści: Olga Bończyk / Katarzyna Dąbrowska, Monika Węgiel, Magdalena Smalara oraz Marcin Januszkiewicz i Janusz Radek.

„Według dawnych koncepcji filozoficznych żywioły były podstawowym budulcem rzeczywistości. Filozofowie, którzy akurat śnili o możliwości wyjaśnienia budowy wszechświata przeczuwali, że materia z czegoś zbudowana być musi. Wymyślili więc z grubsza, że wszystko się składa z ognia, powietrza, ziemi i wody.’’ - mówi Magdalena Smalara, autorka scenariusza.

 

Koncerty przedpremierowe:
4 czerwca, godz. 19:00 KUP BILET
5 czerwca, godz. 19:00 KUP BILET
6 czerwca, godz. 19:00 KUP BILET
9 czerwca, godz. 18:00 KUP BILET

Koncerty Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w ramach Jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego w 2024 roku.


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij