XIV Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury

28 września 2020 r. o godz. 19.00, na Scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego. Już w najbliższy poniedziałek poznamy Laureatów XIV Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Uroczysta Gala odbędzie sie w siedzibie Teatru - (...)

Zobacz więcej

THRILL ME. Historia Leopolda i Loeba

Polska premiera musicalu już 16 października 2020 r. Jest rok 1924 i plan na zbrodnię doskonałą, motywowaną przeświadczeniem o byciu nadczłowiekiem. Nathan Freudenthal Leopold, Jr. i Richard Albert Loeb – młodzi, wykształceni, (...)

Zobacz więcej

JAK SIĘ KOCHAMY W DOMU?

Jedna kamienica, trzy historie o nas. Trzy historie o poczuciu samotności i potrzebie bliskości – dwóch biegunach, które na przemian przyciągają się i odpychają. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie – jak (...)

Zobacz więcej

OPOWIEŚĆ FAMILIJNA

Awantura w mollDurze

Komedia muzyczna dla całej rodziny „Awantura w mollDurze” przy okazji zabawnej fabuły prezentuje charakterystyczne style muzyczne i instrumenty, powiązane z poszczególnymi postaciami, dzięki czemu uczy historii muzyki i oswaja widzów (...)

Zobacz więcej

Z TEATRU Czytaj wszystkie aktualności Czytaj więcej

30 Cze 2020  #wazne

Nominacje do XIV Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury [fotorelacja]

29 czerwca 2020 r. w siedzibie Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury, Kapituła Konkursu ogłosiła nominacje do tegorocznych XIV Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury.

Czytaj dalej więcej na ten temat
30 Cze 2020  #wazne

Zasady zwrotu i wymiany biletów na odwołane spektakle

Drodzy Widzowie, Od dnia 1 lipca 2020 r. bilety na wydarzenia odwołane w związku z epidemią  COVID-19 zakupione        w kasie Mazowieckiego (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat
18 Cze 2020  #wazne

Uwaga! Zmiana terminu ogłoszenia nominacji do XIV Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury.

Uprzejmie informujemy, iż ogłoszenie nominacji do Teatralnych Nagród Muzycznych 2020 zostaje przełożone ...

Czytaj dalej więcej na ten temat

NASZE PROJEKTY Zobacz spis wydarzeń Wydarzenia