Komunikat

Komunikat

Szanowni Państwo, w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r., komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 21 marca 2020, jak również Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia (...)

Zobacz więcej

JAK SIĘ KOCHAMY W DOMU?

Jedna kamienica, trzy historie o nas. Trzy historie o poczuciu samotności i potrzebie bliskości – dwóch biegunach, które na przemian przyciągają się i odpychają. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie – jak (...)

Zobacz więcej

OPOWIEŚĆ FAMILIJNA

Awantura w mollDurze

Komedia muzyczna dla całej rodziny „Awantura w mollDurze” przy okazji zabawnej fabuły prezentuje charakterystyczne style muzyczne i instrumenty, powiązane z poszczególnymi postaciami, dzięki czemu uczy historii muzyki i oswaja widzów (...)

Zobacz więcej

Z TEATRU Czytaj wszystkie aktualności Czytaj więcej

16 Maj 2020  #wazne

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają na Dzień Teatru Publicznego 2020.

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają na Dzień Teatru Publicznego 2020. W tym roku Dzień Teatru Publicznego obchodzimy inaczej, nie spotkamy się osobiście w murach naszego Teatru, ale zapraszamy Was na wspólne świętowanie tego dnia on-line. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalną odsłonę spektaklu muzycznego „Jak się kochamy w domu?”, którego premiera odbyła się 14 lutego br. „Jak się kochamy w domu?” to trzy historie o nas. O potrzebie i pragnieniu bliskości, o nieuniknionym poczuciu samotności. Dwóch biegunach, które się przyciągają i odpychają. To ponadczasowa, wielowymiarowa historia o budowaniu i rozpadzie relacji między ludźmi. To historia o (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat
25 Kwi 2020  #wazne

15-lecie działalności artystycznej Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury

Szanowni Widzowie, Przyjaciele Teatru! Rok 2020 to dla nas wyjątkowy rok. Świętujemy 15-lecie działalności artystycznej. Dzisiaj obchodzimy urodziny i przyszło nam świętować (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat
16 Kwi 2020  #wazne

ZMIANA TERMINU OGŁOSZENIA NOMINACJI DO TNM 2020

Uprzejmie informujemy, iż ogłoszenie nominacji do Teatralnych Nagród Muzycznych 2020 zostaje przełożone na dzień 19 czerwca 2020 r. w trybie (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat

NASZE PROJEKTY Zobacz spis wydarzeń Wydarzenia