Komunikat

Odwołany spektakl "Żółta Dama" - 6 grudnia, g. 9:00

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Teatru zmuszeni jesteśmy odwołać spektakl „Żółta Dama - legenda muzyczna" w dniu 6 grudnia o godzinie 9:00. Za zaistniała sytuację przepraszamy. Możecie Państwo dokonać zwrotu (...)

zobacz

ŻÓŁTA DAMA - LEGENDA MUZYCZNA

Za nami polska prapremiera spektaklu „Żółta Dama - legenda muzyczna”.  Było bajkowo, muzycznie, wzruszająco! Dziękujęmy, że byliście z nami!  Już niedługo podzielimy się w Wami fotorelacją z tego wydarzenia. A już dzisiaj zapraszamy na kolejne (...)

zobacz

XVII KONCERT NOWOROCZNY

XVII Koncert Noworoczny Mazowieckiego Teatru Muzycznego to niepowtarzalna okazja na spotkanie z wybitnymi postaciami świata operowego i operetkowego. W tym roku na jednej scenie zobaczymy gwiazdy scen polskich, ale również (...)

zobacz

KOMUNIKAT

Szanowni Widzowie, przypominamy, że wciąż funkcjonujemy w obowiązującym reżimie sanitarnym, dlatego pamiętajcie o dystansie społecznym, maseczkach i dezynfekcji. Uprzejmie prosimy o stosowanie się do wytycznych przekazywanych przez obsługę widowni oraz (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

29 Lis 2021  #wazne

Za nami polska prapremiera spektaklu "Żółta Dama - legenda muzyczna"

Za nami polska prapremiera spektaklu „Żółta Dama - legenda muzyczna”. 
Było bajkowo, muzycznie, wzruszająco!
Dziękujęmy, że byliście z nami! 


Zapraszamy na fotorelację!

„Żółta Dama” w  Mazowieckim Teatrze Muzycznym, to spektakl dla całej rodziny, w którym każdy – niezależnie od wieku – znajdzie interesujące go wątki. Współczesność i historia przenikają się wzajemnie, splatając w intrygującą fabułę. Zamkowe komnaty rozbrzmiewają echem balów, podczas których los nieubłaganie przędzie nitkę przeznaczenia.


Foto: Karpati&Zarewicz

więcej
18 Lis 2021  #wazne

XVII KONCERT NOWOROCZNY

Ruszyła przedsprzedaż na XVII Koncert Noworoczny! XVII Koncert Noworoczny Mazowieckiego Teatru Muzycznego to niepowtarzalna okazja na spotkanie z wybitnymi postaciami świata (...)

więcej
28 Paź 2021  #wazne

POLSKA PRAPREMIERA LEGENDY O ŻÓŁTEJ DAMIE! 

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury zaprasza na prapremierę legendy muzycznej „Żółta Dama”. Autorami są znani twórcy polskiej sceny muzycznej: kompozytor (...)

więcej

NASZE PROJEKTY