Zapraszamy na kolejne spektakle "Małej Syrenki"

Emocje popremierowe nie słabną. Bardzo dziękujemy naszym Widzom za tak ogromne zainteresowanie Małą Syrenką. W niedzielę, 26 marca premierowo w roli Króla Morza zobaczymy Jana Bzdawkę, który jest również reżyserem musicalu.  Wspaniała Krystyna Tkacz wcieli się (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2023

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2023 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów na (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

24 Mar 2023  #wazne

"Do widzenia, do jutra..." Janusza Morgensterna w Kinie Praha!

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych zapraszamy na kolejny film w ramach przeglądu Krótka historia polskiego kina, prezentującego klasykę polskiej kinematografii: "Do widzenia, do jutra..." w reżyserii Janusza Morgensterna (1960) 22 kwietnia, godz. 18:00 Bilety w cenie 10 zł/12 zł KUP BILET TUTAJ Film będzie wyświetlany z angielskimi napisami.  Każdy seans poprzedzony będzie krótką prelekcją video, którą poprowadzi Tomasz Kolankiewicz, Dyrektor Artystyczny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wykłady wprowadzą w tematykę dzieła, przybliżą realia polityczno-społeczne jego powstania. Każdy wstęp zawierać będzie analizę formalną dzieła z naciskiem na scenariusz, sztukę operatorską, grę aktorską, montaż, scenografię i kostiumy. Wskaże aktualny wymiar dzieła i zaproponuje możliwe tropy interpretacyjne. Prologi zrealizowane są w sposób przystępny, bardziej popularyzatorski niż akademicki, osadzając poszczególne (...)

więcej
21 Mar 2023  #wazne

Za nami premiery "Małej Syrenki" - fotorelacja

Premierowe spektakle "Małej Syrenki" za nami.  Dziękujemy naszym cudownym artystom, twórcom i wspaniałej publiczności za wspólne chwile pełne wzruszeń, magii i (...)

więcej
13 Mar 2023  #wazne

Za nami VII Królewski Koncert w Dniu Kobiet!

Szanowni Państwo, Wspaniałe Kobiety, Drodzy Panowie! VII Królewski Koncert w Dniu Kobiet za nami. Jest nam niezmiernie miło, że po raz (...)

więcej

NASZE PROJEKTY