BŁĘKITNY ZAMEK - premiera w czerwcu!

Już 4 czerwca premiera „Błękitnego Zamku” Romana Czubatego na motywach powieści Lucy Maud Montgomery „The Blue Castle” w reżyserii Beaty Redo – Dobber. Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury tworzy (...)

Zobacz więcej

Z TEATRU Czytaj wszystkie aktualności Czytaj więcej

15 Kwi 2021  #wazne

"Błękitny Zamek" na scenie MTM już w maju!

Ruszyliśmy z przygotowaniami do najnowszej premiery naszego Teatru - "Błękitnego Zamku" - na motywach powieści Lucy Maud Montgomery, z librettem Krystyny Ślaskiej i Barbary Wachowicz, z muzyką skomponowaną przez Romana Czubatego, w reżyserii Beaty Redo - Dobber.

Za wiele jeszcze nie możemy zdradzić ale już teraz przedstawiamy pełną obsadę tej bajkowej opowieści o tęsknocie, miłości, marzeniach: 
Anna Lasota / Sylwia Gorajek, Marcin Jajkiewicz / Tomasz Rak, Anna Lubańska, Katarzyna Trylnik, Zuzanna Caban, Aleksandra Hofman, Witold Żołądkiewicz, Przemysław Rezner, Andrzej Precigs, Aleksander Zuchowicz, Tomasz Pałasz, Dariusz Jakubowski. 

Więcej szczegółów wkrótce!

 

 

 

Czytaj dalej więcej na ten temat
19 Mar 2021  #wazne

Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do TNM do 31 marca

W związku z dużym zainteresowaniem tegoroczna edycją Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu do (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat
13 Mar 2021  #wazne

V Królewski Koncert w Dniu Kobiet 2021

V Królewski Koncert w Dniu Kobiet Jak co roku, 8 marca, Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury przygotowuje wydarzenie dedykowane specjalnie (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat

NASZE PROJEKTY Zobacz spis wydarzeń Wydarzenia