25-lecie Samorządu Województwa Mazowieckiego

Zapraszamy na kolejne  Koncerty Mazowieckiego Teatru Muzycznego w ramach Jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego! W najbliższych dniach, z widowiskiem muzycznym "Dla Ciebie śpiewałem..." zagościmy: - 26 września godz. 18:00 - Szydłowiec, Sala Widowiskowa w (...)

zobacz

Weekend seniora z kulturą w Kinie Praha!

Drodzy Widzowie! W związku z kolejną edycją akcji, zainicjonowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pn.: „Weekend seniora z kulturą”, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, Mazowiecki Teatr Muzyczny zaprasza (...)

zobacz

Nowy sezon artystyczny w MTM!

Jesteście gotowi na nowy sezon artystyczny? Mamy przyjemność podzielić się z Wami repertuarem do końca 2023 roku! Jesienią i zimą na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego zagoszczą: operetka, musical i bajka muzyczna. (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2023

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2023 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów na (...)

zobacz

WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przystępujemy do programu „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”. „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” to program Samorządu Województwa Mazowieckiego, finansowany z budżetu województwa. Do udziału w nim przystąpiło 28 instytucji kultury, prowadzonych (...)

zobacz

ŚWIĘTO KINA W KINIE PRAHA!

Celebruj z nami Święto Kina! Już 30 września bilety do kin w całej Polsce będą kosztować tylko 12zł. To idealny czas, aby dołączyć do magicznego świata filmu. W repertuarze Kina (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

27 Wrz 2023  #wazne

ŚWIĘTO KINA W KINIE PRAHA!

Celebruj z nami Święto Kina! Już 30 września bilety do kin w całej Polsce będą kosztować tylko 12zł. To idealny czas, aby dołączyć do magicznego świata filmu. W repertuarze Kina Praha znajdziecie takie tytuły jak: dla najmłodszych „Mru i ja: przygoda na cztery łapy”, „Zielona granica” Agnieszki Holland, „Doppelgänger: Sobowtór” Jana Holoubka oraz klasykę kina „Skazani na Shawshank” – w ramach cyklu „100 lat Warner Bros.”   To już 8 edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe - sieci kinowe: Cinema City, Helios oraz Multikino) we współpracy ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych oraz Stowarzyszeniem „Kina Polskie” -  łączy siły i wspólnie (...)

więcej
26 Wrz 2023  #wazne

XVII Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury rozdane!

Za nami XVII Teatralne Nagrdody Muzyczne im. Jana Kiepury! W tym roku, podczas 17. edycji Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, (...)

więcej
04 Wrz 2023  #wazne

Jubileusz 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego

Świętujmy razem na Mazowszu! Zapraszamy na Koncerty Mazowieckiego Teatru Muzycznego w ramach Jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego! 25 – lecie Samorządu Województwa (...)

więcej

NASZE PROJEKTY