KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2023

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2023 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych (w tym zerówek) oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych (...)

zobacz

WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przystępujemy do programu „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”. „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” to program Samorządu Województwa Mazowieckiego, finansowany z budżetu województwa. Do udziału w nim przystąpiło 28 instytucji kultury, prowadzonych (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

18 Lis 2023  #wazne

MTM w Wilnie!

W dniach 23 - 28 listopada 2023 roku Dom Kultury Polskiej w Wilnie organizuje ważne dla polskiej kultury wydarzenie pn. X Dni Kultury Polskiej w Wilnie. Festiwalowe dni wypełnią pokazy filmowe, koncerty, spektakle teatralne, spotkania z twórcami i dyskusje.

Spektaklem familijnym pt. Awantura w mollDurze  otworzymy festiwal. 23 listopada przed wileńską publicznością wystąpimy trzykrotnie – o godzinie 10:00, 12:00 i 17:00..

26 listopada o godzinie 18:00 zaprezentujemy widowisko muzyczne Dla Ciebie śpiewałem dedykowane Janowi Kiepurze i największym, przedwojennym przebojom. Spektaklowi towarzyszyć będzie wystawa Wielka sława to fakt! -  przedstawiające życie i twórczość Mistrza Jana.

więcej
10 Lis 2023  #wazne

Niezwykli jak Jan Kiepura w Radomiu - relacja

Za nami pierwszy koncert „Niezwykli jak Jan Kiepura” w ramach jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. 6 listopada gościliśmy w Teatrze (...)

więcej
03 Lis 2023  #wazne

Zapraszamy na koncerty "Niezwykli jak Jan Kiepura"

Drodzy Widzowie! z okazji wyjątkowego jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego chcieliśmy Państwu ofiarować wyjątkowy, artystyczny prezent. Pokazać Państwu coś, co nie (...)

więcej

NASZE PROJEKTY