Przedłużamy termin zgłoszeń do XVIII TNM

PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO XVIII TEATRALNYCH NAGRÓD MUZYCZNYCH! W związku z otrzymanymi prośbami od środowisk twórczych oraz instytucji kultury w Polsce, przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu do dnia 15 kwietnia (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2024

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2024 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych (w tym zerówek) oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów (...)

zobacz

Promocja projektów SOD i eKultura

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury brał udział w następujacych projektach: 1. Stworzenie otwartych danych wraz z budową zaplecza techniczno-technologiczno-koordynacyjnego dla samorządów terytorialnych województwa mazowieckiego, którego celem jest budowa społeczeństwa informacyjnego przez udostępnianie otwartych (...)

zobacz

WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA MAZOWSZU

Informujemy, że program „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2024 rok. „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” to program Samorządu Województwa Mazowieckiego, finansowany z budżetu województwa. Do udziału (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

03 Kwi 2024  #wazne

Przedłużamy termin zgłoszeń do XVIII TNM

PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO XVIII TEATRALNYCH NAGRÓD MUZYCZNYCH! W związku z otrzymanymi prośbami od środowisk twórczych oraz instytucji kultury w Polsce, przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu do dnia 15 kwietnia 2024 roku. Regulamin konkursu XVIII TNM 2024 - aktualizacja  Kategorie XVIII TNM 2024 Formularz zgłoszeniowy XVIII TNM 2024 – do pobrania Formularz zgłoszeniowy XVIII TNM 2024 – przykładowy Kontakt w sprawach konkursowych: tnm@mteatr.pl **************** ROZPOCZYNAMY NABÓR ZGŁOSZEŃ DO XVIII TEATRALNYCH NAGRÓD MUZYCZNYCH! Z radością informujemy, że rusza XVIII edycja Teatralnych Nagród Muzycznych! Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury to jedyny ogólnopolski konkurs, który honoruje artystów i twórców związanych ze środowiskiem teatralno-muzycznym. Organizowany jest od siedemnastu lat przez Mazowiecki Teatr Muzyczny (...)

więcej
17 Mar 2024  #wazne

Praskie Dni Teatru 2024

Wystartowała kolejna edycja przeglądu Praskie Dni Teatru 2024, a my, po raz kolejny, bierzemy w nim udział! Przegląd praskich teatrów wystartuje 19 marca (...)

więcej
13 Mar 2024  #wazne

Za nami VIII Królewski Koncert w Dniu Kobiet!

VIII Królewski Koncert w Dniu Kobiet na Zamku Królewskim za nami. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, 8 marca w Sali Wielkiej na (...)

więcej

NASZE PROJEKTY