GALA XVIII TNM

30 września o godz.19.00, na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego, po raz osiemnasty wręczone zostaną statuetki Teatralnych Nagród Muzycznych.  Laureatów ogłosi Kapituła Konkursu w składzie: Iwona Wujastyk – Przewodnicząca i Dyrektor MTM, Grażyna Brodzińska, (...)

zobacz

"Pamiętajmy o Osieckiej"

Koncert Finalistów 27. Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” zawita do Mazowieckiego Teatru Muzycznego już po raz trzeci! To wydarzenie jest częścią prestiżowego festiwalu, który od lat promuje twórczość jednej z najważniejszych postaci polskiej (...)

zobacz

Wielcy Artyści Estrady dla Mazowsza 1945 – 2023

Wystawa jakiej jeszcze nie było! Wielcy Artyści Estrady dla Mazowsza 1945 – 2023 Wystawa przybliża sylwetki artystów, którzy występowali zarówno na scenach polskich teatrów, jak i w ramach działalności impresaryjnej, odwiedzając liczne (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2024

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2024 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych (w tym zerówek) oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów (...)

zobacz

WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA MAZOWSZU

Informujemy, że program „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2024 rok. „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” to program Samorządu Województwa Mazowieckiego, finansowany z budżetu województwa. Do udziału (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

28 Cze 2024  #wazne

Ogłaszamy nominowanych XVIII TNM 2024!

Ogłaszamy nominacje XVIII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury!!   Ogłoszenie nominacji do XVIII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. 28 czerwca 2024 roku w siedzibie Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury, Kapituła Konkursu w składzie: Iwona Wujastyk (Przewodnicząca Kapituły, Dyrektor MTM), Grażyna Brodzińska, Barbara Kędzierska, Izabela Kłosińska, Krystyna Mazurówna, Danuta Renz, Ryszard Karczykowski, Henryk Konwiński, Tadeusz Kozłowski, Bogusław Nowak, Andrzej Pągowski, Danuta Renz, Jerzy Satanowski oraz Daniel Wyszogrodzki, po pełnych emocji obradach, ogłosiła nominacje do XVIII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury.  Nominację w kategorii NAJLEPSZY SPEKTAKL otrzymuje: - „Faust - Haust” – spektakl zgłoszony przez Kielecki Teatr Tańca, - „Otello” – spektakl zgłoszony przez Teatr (...)

więcej
27 Cze 2024  #wazne

Wakacyjne godziny pracy kasy Teatru i Kina

Wakacyjne godziny pracy kasy Teatru i Kina w dniach 27 czerwca - 31 sierpnia: • w poniedziałki i wtorki: kasa nieczynna. • (...)

więcej
20 Cze 2024  #wazne

Wielcy Artyści Estrady dla Mazowsza 1945 – 2023

Wystawa jakiej jeszcze nie było! Wielcy Artyści Estrady dla Mazowsza 1945 – 2023   Wystawa przybliża sylwetki artystów, którzy występowali zarówno na scenach (...)

więcej

NASZE PROJEKTY