Retro walentynki w Teatrze!

Zapraszamy na specjalny, wyjątkowy wieczór z widowiskiem muzycznym "Dla Ciebie śpiewałem..." Retro walentynki w Teatrze to idealna propozycja dla tych, którzy chcą spędzić ten wieczór w towarzystwie Jana Kiepury, jego wielkiej miłości - (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2023

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2023 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów na (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

24 Sty 2023  #wazne

Retro walentynki w Teatrze!

Zapraszamy na specjalny, wyjątkowy wieczór z widowiskiem muzycznym "Dla Ciebie śpiewałem..."

Retro walentynki w Teatrze to idealna propozycja dla tych, którzy chcą spędzić ten wieczór w towarzystwie Jana Kiepury, jego wielkiej miłości - Marty Eggerth, Hanki Ordonówny i Eugeniusza Bodo.

To również niepowtarzalna okazja, aby na naszej scenie zobaczyć Jacka Kawalca, przez wiele lat prowadzącego program TV "Randka w ciemno"!

Nie zabraknie słodkości i walentynkowej niespodzianki. 

Zapraszamy! 
11 lutego godz. 19:00
12 lutego godz. 15:00 | 18:00
Bilety do nabycia TUTAJ

więcej
13 Sty 2023  #wazne

Przesłuchania za nami!

Za nami przesłuchania do premiery Teatru „Mała syrenka” – musicalu na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Ilość zgłoszeń przeszła nasze (...)

więcej
10 Sty 2023  #wazne

AFTERSUN - przedpremierowe pokazy w Kinie Praha

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu "Aftersun" w Kinie Praha!! Najlepszy film roku według redakcji IndieWire, The Guardian oraz Sight and Sound. Małe-wielkie arcydzieło, czuły (...)

więcej

NASZE PROJEKTY