KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2024

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2024 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych (w tym zerówek) oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów (...)

zobacz

Promocja projektów SOD i eKultura

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury brał udział w następujacych projektach: 1. Stworzenie otwartych danych wraz z budową zaplecza techniczno-technologiczno-koordynacyjnego dla samorządów terytorialnych województwa mazowieckiego, którego celem jest budowa społeczeństwa informacyjnego przez udostępnianie otwartych (...)

zobacz

WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA MAZOWSZU

Informujemy, że program „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2024 rok. „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” to program Samorządu Województwa Mazowieckiego, finansowany z budżetu województwa. Do udziału (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

14 Kwi 2024  #wazne

4. Tydzień Warszawskich Kin Studyjnych w Kinie Praha

Tak, to już czwarta edycja najbardziej filmowej imprezy Stolicy, w której udział biorą wszystkie studyjne kina miasta, a gospodynią jest… Warszawska Syrenka!   W każdym kinie, w ramach Tygodnia Warszawskich Kin Studyjnych, zaplanowano szereg wydarzeń: pokazy, dyskusje, warsztaty, wystawy, spotkania, spacery, a nawet potańcówkę. Do zobaczenia ponadczasowa klasyka, kroniki filmowe, Teatroteki, a także najnowsze europejskie produkcje – w tym filmy dla dzieci – w przedpremierowej odsłonie. Część wydarzeń jest bezpłatna, część w atrakcyjnych i przystępnych cenach.  Zapraszamy! Do udziału w wydarzeniach 4. Tygodnia Warszawskich Kin Studyjnych zachęcamy nie tylko stałych bywalców kin studyjnych, ale wszystkich, którzy kochają kino, Warszawę i miejsca, które (...)

więcej
03 Kwi 2024  #wazne

Przedłużamy termin zgłoszeń do XVIII TNM

PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO XVIII TEATRALNYCH NAGRÓD MUZYCZNYCH! W związku z otrzymanymi prośbami od środowisk twórczych oraz instytucji kultury w Polsce, (...)

więcej
17 Mar 2024  #wazne

Praskie Dni Teatru 2024

Wystartowała kolejna edycja przeglądu Praskie Dni Teatru 2024, a my, po raz kolejny, bierzemy w nim udział! Przegląd praskich teatrów wystartuje 19 marca (...)

więcej

NASZE PROJEKTY