GALA XVIII TNM

30 września o godz.19.00, na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego, po raz osiemnasty wręczone zostaną statuetki Teatralnych Nagród Muzycznych.  Laureatów ogłosi Kapituła Konkursu w składzie: Iwona Wujastyk – Przewodnicząca i Dyrektor MTM, Grażyna Brodzińska, (...)

zobacz

"Pamiętajmy o Osieckiej"

Koncert Finalistów 27. Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” zawita do Mazowieckiego Teatru Muzycznego już po raz trzeci! To wydarzenie jest częścią prestiżowego festiwalu, który od lat promuje twórczość jednej z najważniejszych postaci polskiej (...)

zobacz

Wielcy Artyści Estrady dla Mazowsza 1945 – 2023

Wystawa jakiej jeszcze nie było! Wielcy Artyści Estrady dla Mazowsza 1945 – 2023 Wystawa przybliża sylwetki artystów, którzy występowali zarówno na scenach polskich teatrów, jak i w ramach działalności impresaryjnej, odwiedzając liczne (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2024

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2024 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych (w tym zerówek) oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów (...)

zobacz

WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NA MAZOWSZU

Informujemy, że program „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2024 rok. „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” to program Samorządu Województwa Mazowieckiego, finansowany z budżetu województwa. Do udziału (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

19 Lip 2024  #wazne

PREMIERA Żywioły Mazowsza. Koncert z cyklu Piosenka jest dobra na wszystko

Premiera koncertu Żywioły Mazowsza z cyklu Piosenka jest dobra na wszystko rozpocznie jubileuszowy - XX sezon teatralny Mazowieckiego Teatru Muzycznego! Po spektakularnych, przedpremierowych koncertach, które rozpaliły serca widzów, z ogromną radością zapraszamy na oficjalną premierę tego niezwykłego wydarzenia! Przedpremiery były tylko przedsmakiem tego, co czeka nas we wrześniu! Koncert Żywioły Mazowsza to wyjątkowe widowisko, prezentujące znane i uwielbiane utwory w nowych, świeżych aranżacjach. Przygotujcie się na niezwykły wieczór, pełen muzycznych niespodzianek. Nie zabraknie radości, energii oraz momentów nostalgii i wzruszenia. Żywioły bywają nieprzewidywalne, jednak jednego jesteśmy pewni – to będzie pełna wrażeń, muzyczna podróż na najwyższym artystycznym poziomie!   Jej kurs wyznaczy prowadząca – (...)

więcej
19 Lip 2024  #wazne

Po raz trzeci w MTM! "Pamiętajmy o Osieckiej"

Koncert Finalistów 27. Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” zawita do Mazowieckiego Teatru Muzycznego już po raz trzeci! To wydarzenie jest częścią prestiżowego festiwalu, (...)

więcej
18 Lip 2024  #wazne

Wielcy Artyści Estrady dla Mazowsza 1945 – 2023

Wystawa jakiej jeszcze nie było! Wielcy Artyści Estrady dla Mazowsza 1945 – 2023   Wystawa przybliża sylwetki artystów, którzy występowali zarówno na scenach (...)

więcej

NASZE PROJEKTY