Komunikat

Komunikat

Drodzy Widzowie, Szanowni Państwo! W związku z decyzją Rządu, z przykrością odwołujemy wszystkie listopadowe wydarzenia teatralne i kinowe. Od dnia dzisiejszego do 29 listopada br. zwieszamy działalność artystyczną z udziałem publiczności. (...)

Zobacz więcej

THRILL ME. Historia Leopolda i Loeba

THRILL ME. Historia Leopolda i Loeba

Polska premiera musicalu autorstwa Stephena Dolginoffa "Thrill me. Historia Leopolda i Loeba" już za nami.  Pomimo smutnych, covidowych warunków zagralismy ją dla 25 % publiczności. Ale było warto. Walczymy i gramy dalej! (...)

Zobacz więcej

JAK SIĘ KOCHAMY W DOMU?

Jedna kamienica, trzy historie o nas. Trzy historie o poczuciu samotności i potrzebie bliskości – dwóch biegunach, które na przemian przyciągają się i odpychają. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie – jak (...)

Zobacz więcej

OPOWIEŚĆ FAMILIJNA

Awantura w mollDurze

Komedia muzyczna dla całej rodziny „Awantura w mollDurze” przy okazji zabawnej fabuły prezentuje charakterystyczne style muzyczne i instrumenty, powiązane z poszczególnymi postaciami, dzięki czemu uczy historii muzyki i oswaja widzów (...)

Zobacz więcej

Z TEATRU Czytaj wszystkie aktualności Czytaj więcej

18 Paź 2020  #wazne

zasady uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych i kulturalnych - COVID 19

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie! Prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych i kulturalnych organizowanych przez Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury, związanymi z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się zakażeń wirusem Sars-COV-2. Dziękujemy i do zobaczenia w Teatrze

Czytaj dalej więcej na ten temat
29 Wrz 2020  #wazne

Laureaci XIV Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury

28 września 2020 r. o godz. 19.00, na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego, po raz czternasty wręczono statuetki Teatralnych Nagród Muzycznych. 

Czytaj dalej więcej na ten temat
30 Cze 2020  #wazne

Nominacje do XIV Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury [fotorelacja]

29 czerwca 2020 r. w siedzibie Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury, Kapituła Konkursu ogłosiła nominacje do tegorocznych XIV Teatralnych (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat

NASZE PROJEKTY Zobacz spis wydarzeń Wydarzenia