KOMUNIKAT

Szanowni Widzowie, przypominamy, że wciąż funkcjonujemy w obowiązującym reżimie sanitarnym, dlatego pamiętajcie o dystansie społecznym, maseczkach i dezynfekcji. Uprzejmie prosimy o stosowanie się do wytycznych przekazywanych przez obsługę widowni oraz (...)

zobacz

Spektakl muzyczny o Mirze Zimińskiej

Dowcipna, utalentowana, czarująca. Była jedną z pierwszych Polek, które jeździły w rajdach samochodowych. Czerwony kabriolet Bugatti był jej znakiem rozpoznawczym. Ale nie motoryzacja przyniosła jej sławę. Mira Zimińska-Sygietyńska to ikona międzywojennego życia artystycznego. (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

13 Paź 2021  #wazne

Przesłuchania do prapremiery "Żółta Dama - legenda muzyczna" zakończone!

Za nami przesłuchania do prapremiery spektaklu "Żółta Dama - legenda muzyczna". 

Z niecierpliwością czekamy na decyzje komisji w składzie: Iwona Wujastyk - Dyrektor MTM, Jakub Milewski - kierownik artystyczny MTM, Mikołaj Hertel - kompozytor, Grażyna Orlińska - twórca libretta i tekstów piosenek, Karol Urbański - reżyser i choreograf, Natalia Babińska - reżyser współpracujący. 

Trzymamy kciuki za wszystkich, którzy wzięli udział w przesłuchaniach. I aby umilić czas do ogłoszenia wyników, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Autor zdjęć: Michał Kamiński 

więcej
12 Paź 2021  #wazne

Kinowa premiera "Wesołej wdówki" - fotorelacja

Dziękujemy za spotkanie na premierowym pokazie w ramach Teatralnych Seansów Kinowych - wyprodukowanej przez Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury (...)

więcej
11 Paź 2021  #wazne

Fotorelacja z Koncertów Jubileuszowych Laureatów Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury

Wracamy do pięknych wrześniowych Koncertów Laureatów Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. To były dwa wieczory które wraz z naszymi (...)

więcej

NASZE PROJEKTY