Teatralna jesień na Pradze!

Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia kolejnego sezonu artystycznego! Mamy nadzieję, że zaplanujecie ten czas razem z nami! We wrześniu (26.09) po raz szesnasty wręczmy Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury. 1 października, (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU

Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów na wydarzenia kulturalne. Zarówno teatralne, jak i kinowe.  Zainicjowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" ma na celu ułatwienie dzieciom i (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

04 Paź 2022  #wazne

Koncert finałowy 25. Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" - fotorelacja!

Za nami wyjątkowy wieczór! W sobotę, 1 października, na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego gościliśmy Finalistki 25. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej - Daria Adamczewska, Hanna Ciupak, Katarzyna Faszczewska, Aleksandra Idkowska, Barbara Małecka, Marta Tabęcka, Jolanta Tubielewicz, Sylwia Wysocka, Urszula Zubek, Inga Żebrowska. Świętowaliśmy w ten sposób Międzynarodowy Dzień Muzyki, zbliżające się urodziny Poetki oraz jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Jerzego Satanowskiego - który otrzymał Medal Pro Masovia za całokształt działalności i wybitne zasługi na rzecz Województwa Mazowieckiego.  Doskonale zaaranżowane i wykonane utwory, a także specjalnie przygotowana na ten wieczór scenografia z żywych roślin, przeniosła nas do świata poezji Agnieszki Osieckiej - momentami bajkowego i zabawnego, a innym razem gorzkiego (...)

więcej
27 Wrz 2022  #wazne

XVI Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury rozdane! (fotorelacja)

26 września 2022 r. o godz. 19.00, na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego, po raz szesnasty wręczono statuetki Teatralnych Nagród Muzycznych im. (...)

więcej
21 Wrz 2022  #wazne

NA KRÓTKO PO GDYNI, czyli najlepsze krótkie metraże ze Studia Munka!

NA KRÓTKO PO GDYNI, czyli najlepsze krótkie metraże ze Studia Munka! Już po raz drugi w ramach Tygodnia Warszawskich Kin Studyjnych (...)

więcej

NASZE PROJEKTY