Komunikat

Komunikat

Szanowni Państwo, w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r., komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 21 marca 2020, jak również Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia (...)

Zobacz więcej

JAK SIĘ KOCHAMY W DOMU?

Jedna kamienica, trzy historie o nas. Trzy historie o poczuciu samotności i potrzebie bliskości – dwóch biegunach, które na przemian przyciągają się i odpychają. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie – jak (...)

Zobacz więcej

OPOWIEŚĆ FAMILIJNA

Awantura w mollDurze

Komedia muzyczna dla całej rodziny „Awantura w mollDurze” przy okazji zabawnej fabuły prezentuje charakterystyczne style muzyczne i instrumenty, powiązane z poszczególnymi postaciami, dzięki czemu uczy historii muzyki i oswaja widzów (...)

Zobacz więcej

Z TEATRU Czytaj wszystkie aktualności Czytaj więcej

29 Maj 2020  #wazne

Dzień Dziecka 2020 online

Najfajniejszy dzień w roku.  Sprawdźcie jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych Widzów  Bądźcie z nami na naszym facebookowym profilu MTeatr FB

Czytaj dalej więcej na ten temat
16 Maj 2020  #wazne

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają na Dzień Teatru Publicznego 2020.

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają na Dzień Teatru Publicznego 2020. W tym (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat
25 Kwi 2020  #wazne

15-lecie działalności artystycznej Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury

Szanowni Widzowie, Przyjaciele Teatru! Rok 2020 to dla nas wyjątkowy rok. Świętujemy 15-lecie działalności artystycznej. Dzisiaj obchodzimy urodziny i przyszło nam świętować (...)

Czytaj dalej więcej na ten temat

NASZE PROJEKTY Zobacz spis wydarzeń Wydarzenia