Dla Ciebie śpiewałem...

Zapraszamy na spektakularne widowisko muzyczne pt.: „Dla Ciebie śpiewałem…” – widowisko skrojone specjalnie na inaugurację obchodów jubileuszowych z okazji 120-tych urodzin Jana Kiepury.  „Dla Ciebie śpiewałem…” to nostalgiczna podróż ku wspomnieniom, w towarzystwie największych, przedwojennych przebojów: (...)

zobacz

Jan Kiepura! Wielka sława to fakt!

To wystawa, której celem jest przypomnienie postaci wybitnego Polaka - Jana Kiepury, zwanego „królem tenorów”, jego ogromnego dorobku artystycznego oraz ukazanie „dowodów” popularności nie tylko w Polsce, ale i na (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU

Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów na wydarzenia kulturalne. Zarówno teatralne, jak i kinowe.  Zainicjowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" ma na celu ułatwienie dzieciom i (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

19 Maj 2022  #wazne

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU

Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów na wydarzenia kulturalne. Zarówno teatralne, jak i kinowe.  Zainicjowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" ma na celu ułatwienie dzieciom i młodzieży skorzystanie z oferty mazowieckich instytucji kultury. Jesteśmy przekonani, że wydarzenia, które Państwu zaproponujemy będą dla najmłodszych i tych starszych Uczniów niezwykłą i niezapomnianą przygodą. Obok edukacyjnego wymiaru, równie ważne jest dla nas zapewnienie uczniom zabawy i radości, jaką daje muzyka. To wszystko znajdą Państwo w Mazowieckim Teatrze Muzycznym! Ceny biletów  na wybrane wydarzenie, w ramach tego programu, który współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego to 1 zł. Zapraszamy do kontaktu! Wydarzenia teatralne: (...)

więcej
19 Maj 2022  #wazne

Piknik z okazji 25-lecia Konstytucji RP

Samorząd #Mazowsze oraz Miasto Stołeczne Warszawa zapraszają do udziału w Pikniku z okazji 25 lat Konstytucji RP !! Już dziś zaplanujcie najbliższą niedzielę!! To będzie prawdziwe (...)

więcej
18 Maj 2022  #wazne

Dla Ciebie śpiewałem...- fotorelacja

Za nami premierowe widowisko muzyczne "Dla Ciebie śpiewałem..." otwierające obchody jubileuszowe z okazji 120-tych urodzin Jana Kiepury, patrona naszego Teatru. (...)

więcej

NASZE PROJEKTY