Rusza XVII edycja TNM 2023!

Z ogromną radością informujemy, że rusza XVII edycja Teatralnych Nagród Muzycznych!! Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury to jedyny ogólnopolski konkurs, który honoruje artystów i twórców związanych ze środowiskiem teatralno-muzycznym. Organizowany jest od szesnastu lat (...)

zobacz

Zapraszamy na kolejne spektakle "Małej Syrenki"

Emocje popremierowe nie słabną. Bardzo dziękujemy naszym Widzom za tak ogromne zainteresowanie Małą Syrenką. W niedzielę, 26 marca premierowo w roli Króla Morza zobaczymy Jana Bzdawkę, który jest również reżyserem musicalu.  Wspaniała Krystyna Tkacz wcieli się (...)

zobacz

KULTURALNA SZKOŁA NA MAZOWSZU 2023

Z radością informujemy, że program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" będzie kontynuowany przez nasz Teatr przez cały 2023 rok. Zapraszamy Uczniów szkół podstawowych oraz Uczniów szkół ponadpodstawowych do skorzystania z preferencyjnych biletów na (...)

zobacz
Aktualności

Z TEATRU

27 Mar 2023  #wazne

Rusza XVII edycja Teatralnych Nagród Muzycznych !!!

Z ogromną radością informujemy, że rusza XVII edycja Teatralnych Nagród Muzycznych!! Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury to jedyny ogólnopolski konkurs, który honoruje artystów i twórców związanych ze środowiskiem teatralno-muzycznym. Organizowany jest od szesnastu lat przez Mazowiecki Teatr Muzyczny. Na werdykt, każdego roku z uwagą i niecierpliwością, oczekuje środowisko twórców i miłośników teatru muzycznego w Polsce. A otrzymanie statuetki Jana Kiepury to dla laureatów prestiżowe, najwyższe polskie wyróżnienie.   W konkursie może wziąć udział każdy spektakl muzyczny, artysta, wykonawca i inny twórca zgłoszony przez dyrektora jednego z polskich teatrów muzycznych oraz polskich teatrów, posiadających w repertuarze wydarzenia muzyczne, działających na terenie Polski. Mazowiecki Teatr Muzyczny, jako organizator Konkursu, (...)

więcej
24 Mar 2023  #wazne

"Do widzenia, do jutra..." Janusza Morgensterna w Kinie Praha!

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych zapraszamy na kolejny film w ramach przeglądu Krótka historia polskiego kina, prezentującego klasykę polskiej kinematografii: "Do widzenia, do jutra..." w (...)

więcej
21 Mar 2023  #wazne

Za nami premiery "Małej Syrenki" - fotorelacja

Premierowe spektakle "Małej Syrenki" za nami.  Dziękujemy naszym cudownym artystom, twórcom i wspaniałej publiczności za wspólne chwile pełne wzruszeń, magii i (...)

więcej

NASZE PROJEKTY