Zobacz także
Aktualności
Teatr
Kino
Zespół
Kontakt

Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepiry

tel: 22 243 54 84

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij

Eventy

Zapraszamy do Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury, który od 2019 r. działa w Kinie Praha.

Miejsce to od początku istnienia tj. od 50 lat XX wieku było kojarzone z dobrym kinem i było chętnie odwiedzane przez warszawiaków i mieszkańców miejscowości sąsiednich.

W Kinie Praha miało miejsce wiele premier filmowych, ale jest to również doskonałe miejsce na organizację konferencji, gali, szkoleń, warsztatów. W przeszłości takie wydarzenia często się odbywały, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom i na nowo otworzyć przestrzeń Kina Praha na wynajmy, wyjątkowe eventy.

Zorganizujemy dla Państwa konferencje, szkolenia, spotkania pracownicze, projekcje filmowe lub występy artystyczne z repertuaru naszego Teatru Muzycznego. Na Państwa życzenie z przyjemnością zorganizujemy zamknięty spektakl, koncert lub pokaz filmowy. Gwarantujemy wysoką jakość obrazu i dźwięku, wsparcie techniczne, kompleksową obsługę, a także pomoc w zorganizowaniu cateringu.

Do Państwa dyspozycji mamy dwie sale: jedna z nich to typowa sala kinowa na 134 miejsca, natomiast druga to sala teatralno-widowiskowa na 271 miejsc.
Foyer to doskonała przestrzeń na kameralne koncerty, bankiety, wystawy czy warsztaty, którym w elegancki sposób we foyer może towarzyszyć catering. Dla Państwa Gości zapewnimy szatnię, a nasza kawiarenka Kiepura Cafe będzie serwowała pyszną, aromatyczną kawę i domowe wypieki.

Naszym atutem jest bardzo dobra lokalizacja (bliskość metra oraz dworców kolejowych), solidna i profesjonalna obsługa, niepowtarzalna atmosfera tego miejsca oraz nowej Pragi, która tętni artystycznym życiem w wielu obszarach sztuki. 

Państwa Goście zapamiętają na długo zorganizowane u nas wydarzenie.

Zapraszamy do kontaktu!

Kino jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Dorota Pietrzak - Rybacka 
dorota.pietrzak-rybacka@mteatr.pl 
+48 784 997 221

 

Sala nr 1 - kinowa:
Ilość miejsc: 132 + 2 (dla osób poruszających się na wózkach)
Powierzchnia sali: 223,6 [m2]
Wymiary ekranu (szer. x wys.): 10,0 x 5,80 [m]
Nagłośnienie: Dolby Surround

Sala nr 2 - sala teatralna - po modernizacji, zaadoptowana na scenę teatralną, z profesjonalnym oświetleniem scenicznym:
Ilość miejsc: 269 + 2 (dla osób poruszających się na wózkach)
Powierzchnia sali: 411,36 [m2]
Wymiary ekranu (szer. x wys.): 14,5 x 7,90 [m]
Nagłośnienie: Dolby Surround


Galeria zdjęć