„Kobiety do Garów” – dwudniowe warsztaty muzyczne na Bielańskiej Scenie Kameralnej

W weekend 9-10 marca zapraszamy „Kobiety do Garów”! Pod takim tytułem, na Bielańskiej Scenie Kameralnej, odbędą się energetyzujące dwudniowe warsztaty dla kobiet, które poprowadzi Iga Miecznikowska, doświadczona perkusistka, koncertująca z zespołami rockowymi w Polsce i za granicą. „Od lat zauważam terapeutyczny wpływ gry na perkusji, zarówno u siebie, jak również u osób, które nauczam” – mówi Iga Miecznikowska. „Perkusja to więcej niż instrument. To głos naszego wnętrza, lustro naszych emocji. Pomaga wyzwolić swoje wewnętrzne JA” – dodaje prowadząca warsztaty.

W zajęciach może wziąć udział 16 kobiet (decyduje kolejność zgłoszeń), a ich koszt to 60 zł od osoby.

Rozkład jazdy dwudniowych warsztów:
9 marca (sobota): start: godz. 10:00, meta: godz. 13:00
10 marca (niedziela): start: godz. 10:00, meta: godz. 13:00.

A po warsztatach w niedzielę – wspólne granie wszystkich uczestniczek!

Serdecznie zapraszamy!


PROWADZĄCA

Pani Drums
Iga Miecznikowska
Perkusistka z wieloletnim doświadczeniem, aktywnie koncertuje z zespołami rockowymi w Polsce i za granicą. Jest nauczycielką gry na perkusji, prowadzi warsztaty perkusyjne, w tym warsztaty dla kobiet z cyklu „Kobiety Do Garów” . Iga Miecznikowska jest wiceprezeską Fundacji Muzyczni Czarodzieje, a także muzykoterapeutką w ŚDS Wilcza.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie, po otrzymaniu potwierdzenia ze strony organizatora, dokonać opłaty w wysokości 60 zł. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.


Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania: tutaj

Więcej informacji pod numerem telefonu:

tel.: 22 896 00 10
kom.: 608 024 094


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij