Koncert finałowy 25. Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" - fotorelacja!

Za nami wyjątkowy wieczór!

W sobotę, 1 października, na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego gościliśmy Finalistki 25. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej - Daria Adamczewska, Hanna Ciupak, Katarzyna Faszczewska, Aleksandra Idkowska, Barbara Małecka, Marta Tabęcka, Jolanta Tubielewicz, Sylwia Wysocka, Urszula Zubek, Inga Żebrowska.

Świętowaliśmy w ten sposób Międzynarodowy Dzień Muzyki, zbliżające się urodziny Poetki oraz jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Jerzego Satanowskiego - który otrzymał Medal Pro Masovia za całokształt działalności i wybitne zasługi na rzecz Województwa Mazowieckiego. 

Doskonale zaaranżowane i wykonane utwory, a także specjalnie przygotowana na ten wieczór scenografia z żywych roślin, przeniosła nas do świata poezji Agnieszki Osieckiej - momentami bajkowego i zabawnego, a innym razem gorzkiego i nostalgicznego.
W niepowtarzalnych interpretacjach usłyszeliśmy między innymi takie utowry jak: "Nie, niełatwo", "Trafił swój na swego", "Chodzi o to, żeby nie być idiotą", "Polska Madonna", "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma", "Kołysanka dla babci", "Zabierz mnie z Barcelony", "Części zamienne", "Oddalasz się", "Nim wstanie dzień". 

Zapraszamy na fotorelację.
Autor zdjęć: Rafał Latoszek

 

 

 

 


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij

Galeria zdjęć