Koncerty MTM na 25-lecie Samorządu Województwa Mazowieckiego

Od 1 lipca do 31 grudnia 2023 roku mieliśmy zaszczyt występować w wybranych miejscowościach na Mazowszu, w ramach obchodów jubileuszowych 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dla mieszkańców Mazowsza zagraliśmy 32 spektakle: widowisko muzyczne „Dla Ciebie śpiewałem...” – 25 razy, a koncert „Niezwykli jak Jan Kiepura  - najpiękniejsze utwory operowe, operetkowe i musicalowe w wykonaniu laureatów Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury” – został zaprezentowany siedmiokrotnie.

Wszystkim wydarzeniom towarzyszyła wystawa „Wielka sława to fakt!”- poświęcona życiu i twórczości Jana Kiepury. Kilkukrotnie wystawie towarzyszyło spotkanie z jej autorami – Zbigniewem Rymarzem i Jarosławem Wojciechowskim.  

Koncerty oraz wystawa cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Owacje na stojąco, wieńcząc występy, były dla nas najpiękniejszą nagrodą za udział w obchodach 25-lecia Mazowsza.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Wydarzeń:
"Dla Ciebie śpiewałem..." w ramach 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego

"Niezwykli jak Jan Kiepura" w ramach 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego

 

Wydarzenia odbyły się zgodnie z postanowieniami UMOWY NR W/UMWM-UU/UM/KP/4996/2-23 o dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego z dnia 3 lipca 2023 roku.
Jubileuszowy cykl spektakli miał opracowaną, dedykowaną szatę graficzną, na którą składały się plakaty, foldery programowe oraz grafiki internetowe.

 

 

 


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij