Najbliższe premiery Mazowieckiego Teatru Muzycznego

2020 rok to 4 premiery otwierające nową siedzibę Teatru przy ul. Jagiellońskiej 26 (dawne Kino Praha), gdzie zaproponujemy wydarzenia teatralne i muzyczne oraz studyjne seanse filmowe. Zależy nam na wysokim poziomie artystycznym oferty repertuarowej, a także szaty graficznej materiałów ją prezentujących. Dlatego plakaty do najbliższych przedstawień zaprojektował Andrzej Pągowski, który jest też autorem nowego logotypu Teatru. Wraz z Magdaleną Błażkow w plakatach uchwycili wyjątkowość zarówno spektakli, jak i nowego miejsca.

Galeria zdjęć z konferencji prasowej z dnia 13 lispada 2019 r. przedstawiającej nowy logotyp Mazowieckiego Teatru Muzycznego (foto. Marek Popowski)

Najbliższe premiery:

„Zakochani w operetce”

Cykl widowisk, którymi uczcimy jubileusz Teatru wywodzącego się z operetki. Podczas każdego koncertu wystąpią soliści, balet oraz orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego i artyści węgierskiej operetki, a także gwiazda wieczoru - uznany twórca historycznie związany z MTM. W kolejnych miesiącach będą to: Wiesław Ochman, Irena Santor, Grażyna Brodzińska, Kazimierz Kowalski, Krzysztof Tyniec.

„Jak się kochamy w domu?”

Współczesny komediodramat Klaudii Paź w reżyserii Izabelli Bukowskej-Chądzyńskiej. Spektakl o różnych twarzach miłości i potrzebie bliskości. Trochę śmiesznie, trochę dramatycznie – jak w życiu. Muzykę do przedstawienia skomponowała specjalnie dla MTM Urszula Borkowska.

„Awantura w mollDurze”

Komedia muzyczna dla całej rodziny, która poprzez zabawną fabułę prezentuje charakterystyczne style muzyczne i instrumenty, uczy historii muzyki i oswaja widzów z różnymi gatunkami muzycznymi. Jednak najważniejsza jest w niej zabawa, szalona gra konwencji i radość.

„Koń by pisał wiersze, gdyby dać mu sto złotych”

Spektakl słowno-muzyczny oparty na poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, w reżyserii Jerzego Satanowskiego. Opowieść o losie artysty, w której ciepły humor i autoironia przeplatają się z poczuciem dystansu i tragizmem.


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij