Zapraszamy na koncerty "Niezwykli jak Jan Kiepura"

Drodzy Widzowie!

z okazji wyjątkowego jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego chcieliśmy Państwu ofiarować wyjątkowy, artystyczny prezent. Pokazać Państwu coś, co nie tylko buduje tożsamość naszego teatru niemalże od początku jego istnienia, ale także wyróżnia go, buduje rozpoznawalność i wiarygodność na arenie ogólnopolskiej.

Jak Państwo wiecie, od 2007 r. Mazowiecki Teatr Muzyczny organizuje corocznie jedyny ogólnopolski, prestiżowy konkurs środowiska teatrów muzycznych i operowych – Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury, w którym mam zaszczyt pełnić funkcję Przewodniczącej Kapituły Konkursu. Nagrody cieszą się uznaniem całego środowiska, a zdobyta statuetka jest dla każdego twórcy i artysty powodem do dumy i potwierdzeniem talentu, wysiłku i pracy, a często dodaniem wiary na początku międzynarodowej kariery. My, jako zespół MTM, mamy wielką satysfakcję z realizacji działania tak znaczącego dla kultury muzycznej w Polsce. Dlatego też - na ten jubileusz - przygotowaliśmy koncert ,,Niezwykli jak Jan Kiepura’’, który w ramach tegorocznego naszego wspólnego jubileuszu 25-lecia województwa mazowieckiego, chcemy zaprezentować w kilku największych – subregionalnych miastach regionu.

6 listopada zapraszamy na koncert do Radomia, który odbędzie się w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego.

11 listopada z koncertem będziemy gościć w Hali Sportowo - Widowiskowej  w Ciechanowie

Podczas każdego z koncertów wystąpią najlepsi z najlepszych. Artyści, którzy zachwycają, zaskakują i wzruszają, a jednocześnie jako zdobywcy Statuetki Jana Kiepury, stają się ambasadorami naszego teatru i Mazowsza w Polsce i na świecie. 

Na scenie Teatru Powszechnego w Radomiu wystąpią soliści:  Grażyna Brodzińska, Arnold Rutkowski, Anna Lasota i Marcin Jajkiewicz. W Ciechanowie usłyszymy: Iwonę Sochę, Stanislava Kuflyuka, Annę Lasotę, Macieja Pawlaka
Artystom towarzyszyć będą tancerze: Tomasz Pałasz, Małgorzata Kowalska oraz Mateusz Wróblewskiego.
Zagra Orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Maestro Bernarda Chmielarza, a koncert poprowadzą: Iwona Wujastyk oraz Artur Orzech

Więcej informacji w zakładce REPERTUAR

 


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij