Nowy sezon artystyczny w MTM!

Jesteście gotowi na nowy sezon artystyczny? Mamy przyjemność podzielić się z Wami repertuarem do końca 2023 roku! Jesienią i zimą na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego zagoszczą: operetka, musical i bajka muzyczna. Nie zabraknie także kilku niespodzianek!

Sezon rozpoczniemy musicalem familijnym „Mała Syrenka” na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Twórcy zabiorą Widzów do podwodnego, tajemniczego świata zamieszkałego przez baśniowe stworzenia, którym będziemy towarzyszyć w pierwszej miłości i poszukiwaniu siebie. Na scenie m.in. Krystyna Tkacz, Anna Korcz, Łukasz Nowicki.

Wrzesień to także miesiąc rozstrzygnięcia kolejnej, już siedemnastej, edycji Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Obecność na uroczystej Gali gwarantuje niezapomniane emocje – wszak to najważniejsze wyróżnienie w środowisku teatrów muzycznych i operowych.

W październiku już po raz drugi będziemy gospodarzami Koncertu Finalistów Festiwalu ,,Pamiętajmy o Osieckiej”. Nowe interpretacje i aranżacje znanych tekstów Poetki, w wykonaniu młodych i zdolnych wykonawców, to prawdziwa uczta muzyczna!

Oczywiście nie zapominamy także o najmłodszych! „Awantura w MollDurze” - pełna kolorów i dynamiki bajka muzyczna uczy różnorodności, akceptowania siebie, a dodatkowo przybliża gatunki muzyczne i instrumenty. Na spektakl zapraszamy w październiku.

Jeśli nie zdążyliście jeszcze zobaczyć naszej najnowszej premiery – operetki „Kraina uśmiechu” Franza Lehár’a, to w październiku, grudniu i listopadzie będzie ku temu okazja. Barwne widowisko z niezwykłą scenografią i kostiumami z epoki, a przede wszystkim wzruszająca historia i płynące ze sceny przeboje operetkowe na długo pozostaną w Waszej pamięci!

W listopadzie na naszej scenie zagości musical „Thrill me. Historia Leopolda i Loeba”. To prawdziwa, wielokrotnie podejmowana przez popkulturę historia dwóch zbrodniarzy, a zarazem uniwersalna opowieść o potrzebie bliskości, która ulega chorej manipulacji i niebezpiecznej idei.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 14 i 15 grudnia, spotkamy się na spektaklu „Błękitny Zamek” na motywach powieści Lucy Maud Montgomery. Bohaterowie sztuki, pod płaszczykiem wyszukanej ironii i komediowego dystansu, wyśpiewują wzruszającą historię o tęsknocie, samotności i marzeniach.

Mamy nadzieję, że przed nami niezapomniany sezon artystyczny. Bilety na wydarzenia już w sprzedaży.
Do zobaczenia w Mazowieckim Teatrze Muzycznym!

POZNAJ REPERTUAR NA NOWY SEZON TUTAJ


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij