„Świąteczny czas…” – koncert, który wprowadza świąteczną atmosferę!

„All I Want For Christmas Is You”, „Last Christmas”, „Let it Snow” wszyscy wiemy, że bez tych melodii nie ma Bożego Narodzenia. 15 grudnia, o godzinie 18, te oraz inne popularne świąteczne przeboje zabrzmią na Bielańskiej Scenie Kameralnej. W koncercie „Świąteczny czas” wystąpi duet Aneta Figiel oraz Marcin Jajkiewicz, któremu towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Jacek Piskorz (piano), Artur Gierczak (gitara), Marcin Murawski (bas) i Fryderyk Młynarski (perkusja).

Aneta Figiel, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, którą szersza publiczność zna z programu TVP „Jaka to melodia”. Wokalistka jest także pomysłodawczynią wyjątkowego muzycznego talk-show internetowego pt. „Live Story”, które sama prowadzi. Aneta Figiel od lat realizuje się jako trener wokalny, a ostatnio efekty jej pracy w tym charakterze można obserwować w programie TV Polsat „All together now”. Wokalistka w swym dorobku artystycznym zgromadziła wiele musicalowych ról, wystąpiła m.in. w spektaklach Teatru Muzycznego ROMA: „Miss Saigon”, „Piotruś Pan” i „Grease””. Współpracowała również z warszawskim Teatrem Komedia w musicalu „Chicago”. Aneta Figiel może szczycić się także zwycięstwem w finale programu TVP „Szansa na Sukces”, a także udziałem w koncercie „Debiuty” na KFPP w Opolu oraz w Polskich Preselekcjach Konkursu Eurowizji. Wokalistka, która współpracowała ze sławami polskiej sceny muzycznej, takimi jak Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, zespoły: Bajm, De Mono i Feel, sama wydała też swój autorski album, pt „Plan A”.

Marcin Jajkiewicz, aktor musicalowy, wokalista jazzowy, musicalowy i rozrywkowy. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, w którym gra w musicalach „Nędznicy” oraz „Madagaskar”. Od wielu lat jest związany z popularnym programem TVP „Jaka to melodia?”. Marcin Jajkiewicz, to pierwszy polski odtwórca roli Georga von Trappa w polskiej realizacji musicalu „Dźwięki muzyki”. Młoda widownia jego głos poznała w super produkcji Disneya „Kraina lodu”, w której śpiewał partie wokalne Hansa. Marcin Jajkiewicz jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, a także laureatem wielu nagród. Brał udział w prestiżowych koncertach, między innymi w koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, „I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem”, „Solidarni z Białorusią”, „Sportowiec roku 2011” (na tym koncercie śpiewał również w duecie z Kayah). Koncertuje z Grażyną Brodzińską – divą polskiej sceny operetkowej. Jest też wokalistą zespołu Marcina Wyrostka „Tango Corazon Quintet”.

Koncert „Świąteczny czas…” odbędzie się 15 grudnia o godz. 18:00 na Bielańskiej Scenie Kameralnej

ul. Żeromskiego 29, budynek Urzędu Dzielnicy Bielany – wejście od ulicy Jarzębskiego

Bilety dostępne w kasie teatru przy ul. Żeromskiego 29 (tel. 22 243 54 84, e-mail: kasa.bsk@mteatr.pl) oraz na portalach bilety24.pl, eBilet.pl i ewejsciowki.pl


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: 22 2435484

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij