„W PRACOWNI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” – PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI NA BIELAŃSKIEJ SCENIE KAMERALNEJ

2 grudnia, o godzinie 12, młodych miłośników teatru zapraszamy na Bielańską Scenę Kameralną, na której będą mogli poznać wiele tajemnic Świętego Mikołaja. Grudniowe przedstawienie pod tytułem „W pracowni Świętego Mikołaja” wprowadzi wszystkich widzów w magiczną atmosferę świąt.

Stare legendy i podania mówią o tym, że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym i pracują w niej Elfy. W zaprzęgu Świętego Mikołaja jeździ renifer, z nosem czerwonym i błyszczącym, jak dojrzała wisienka na lukrowanym torcie. Są też inne stare opowieści, których autorzy zgodnie twierdzą, że Mikołaj mieszka w Laponii. Ale to my odkryliśmy sekret pracowni Świętego Mikołaja… Otóż okazało się, że najwspanialsze prezenty dla wszystkich dzieci produkuje się w starym, magicznym kredensie, który ożywa po dwunastu uderzeniach zegara …

„W pracowni Świętego Mikołaja”, to spektakl muzyczny z wartko toczącą się akcją, pełen dynamicznych piosenek, zabawnych perypetii i nietuzinkowych dialogów. Niezapomnianych wrażeń dostarczają też kolorowe, zachwycające kostiumy oraz piękna, stylowa scenografia w formie starego kredensu.

Przedstawienie jest kolejną odsłoną cyklu Mazowiecki Teatr Muzyczny Dzieciom. W ramach tego projektu najmłodszych (i trochę starszych) miłośników teatru zapraszamy na ciekawe, piękne i mądre przedstawienia teatralne, które gramy na Bielańskiej Scenie Kameralnej.

Czas trwania  – ok. 60 min
Cena biletu – 20 zł

Spektakl „W pracowni Świętego Mikołaja” jest produkcją firmy PRYM ART Paweł Biernacki.


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: 22 2435484

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij