ARTYKUŁ ARCHIWALNY

XVII KONCERT NOWOROCZNY

Za nami XVII Koncert Noworoczny! 

To był wspaniały wieczór, pełen pięknej muzyki! Życzymy, aby cały 2022 roku był równie udany! 

Na scenie usłyszeliśmy wspaniałe duety m.in. żeński duet Barcarolle J. Offenbacha, utwory Straussa - w tym oczywiście noworoczny klasyk - Marsz Radetzkiego.

Wystapili: Veronika Dzhioeva – sopran, Agnieszka Rehlis - mezzosopran, Tadeusz Szlenkier – tenor, Barbara Bódi i Károly Peller – soliści Operetki Budapesztańskiej oraz Sergey Stepanyan - bas.

Artystom towarzyszyła Orkiestra Symfoniczna Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Maestro José Maria Florêncio

Gospodarzami wieczoru byli Dagmara Kowalska i Artur Orzech.
Dziękujemy! 

 

Zapraszamy na fotorelacją z tego wyjątkowego wydarzenia. 
Autor zdjęć: Rafał Latoszek


Galeria zdjęć