Za nami VII Królewski Koncert w Dniu Kobiet!

Szanowni Państwo, Wspaniałe Kobiety, Drodzy Panowie!

VII Królewski Koncert w Dniu Kobiet za nami. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny przybyliście tak licznie. Mamy wielką nadzieję, że i tym razem nie zawiedliśmy. 

Piotr Buszewski, Szymon Komasa, Łukasz Zagrobelny - wybitne osobowości artystyczne, wspaniali soliści reprezentujący różnorodną stylistykę wokalną wraz z orkiestrą symfoniczną pod batutą Maestro Tomasza Szymusia wypełnili ten wieczór na Zamku najpiękniejszą muzyką i niesamowitą energią.
Ze sceny popłynęły również serdeczne życzenia dla wszystkich Kobiet od Wiesława Raboszuka – Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego, który już po raz kolejny spędził ten wieczór z naszą publicznością.

„To był najradośniejszy Koncert ze wszystkich dotychczasowych edycji” powiedziała Iwona Wujastyk - Dyrektor Teatru, a Przewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jadwiga Zakrzewska dodała, że „Każda Kobieta mogła się poczuć dziś wyjątkowo”.

Dziękujemy za patronat honorowy Adamowi Struzikowi - Marszałkowi Województwa Mazowieckiego, a Państwu i naszym Gościom za przybycie.

Szczególne podziękowania dla firmy Nobilia za podarowanie słodkiej niespodzianki!

Do zobaczenia za rok i zapraszamy na krótką fotorelację! (autor zdjęć: Przemysław Pokrycki)

 


Kasa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

tel: +48 795 127 921

email: kasa@mteatr.pl

Udostępnij

Galeria zdjęć